Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Arad; Timișoara

Se recruteaza si din

Sibiu, Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Companie producatoare de vinuri cu distributie la nivel national recruteaza personal in vederea intaririi fortei de vanzari.

 Cerintele sunt urmatoarele

- experienta in domeniul vanzarilor de tip HoReCa
- abilitati bune de comunicare, usurinta in sustinerea relatiilor interpersonale
- ambitie, gandire logica, integritate, dinamic, loial
- orientare catre client
- relatia buna si cunoasterea clientilor HoReCa si a distribuitorilor este un avantaj
- permis categoria B

Responsabilitati:

- realizarea obiectivelor lunare
- promoveaza imaginea companiei in relatia cu clientii
- identifica oportunitati de vanzare si finalizeaza contractele pe termen lung
- mentine relatia cu clientii
- participa si organizeaza degustari
- se ocupa direct de clientii top si forta de vanzari a distribuitorilor

Beneficii:

- salariu motivant si bonusuri in functie de rezultate
- autoturism de serviciu
- telefon
- dezvoltarea unei cariere intr-o companie de succes