Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Indomag caută un coleg dedicat și activ, cu experienţă de vânzări în domeniul lubrifianţilor AUTO şi INDUSTRIALI minim 1 ancare să dezvolte o bună înțelegere a brandului noastru pe piața de profil la nivel național și să pună în practică abilitățile dobândite, cunoştinţele profesionale și politica noastră de distribuție.

CERINTELE POSTULUI :

* Absolvent studii superioare AVANTAJ STUDII TEHNICE;
* Experienta minim 1 an post similar (vanzari flote, service, industrie, agricol, distribuitori);
* Cunostinte de limba engleza nivel mediu-avansat;
* Cunostinte operare PC: Ms Office;internet;
* Permis auto, categoria B, cu experienta.

DESCRIEREA JOBULUI :

• Identificarea si contactarea potentialilor clienti (industrie, productie, service, flote ) ;
• Initiaza activitati de prospectare a pietei;
• Administreaza si dezvolta baza de date clienti;
• Conceperea si emiterea de oferte personalizate clientilor din teritoriu;
• Negocierea si urmarirea derularii contractelor / urmarirea si colectarea debitelor;
• Intocmirea raportului de activitate saptamanal;.
• Disponibil deplasarilor ;

Dacă vă considerați a fi o persoană cu abilități foarte bune în domeniul vânzărilor, focus asupra afacerii, capabil să construiți relații personale, să fiți creativi și persistenți pentru a vă atinge obiectivele, aplicați la acest anunț.

OFERTĂ (bonusuri, beneficii):

Lucru într-o companie dinamică, aflată în plină dezvoltare;

Traininguri de specialitate atat in Romania cat si in Germania;
Posibilitatea dezvoltării profesionale;
Pachet atractiv (salariu fix lunar, bonusuri , comisioane , autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil).