Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Noi, la MADYT AUTOSERV SRL ne asumam misiunea de a pune la dispozitia clientilor nostri anvelope performante, cu cost redus per kilometru si durabilitate ridicata. Dorim sa fim diferiti fata de copetitorii nostri, prin oferirea solutiilor tehnice pretabile fiecarei activitati comerciale in parte si de asemenea, dorim ca punctele de plecare in orice discutie cu partenerii nostri sa fie  axate pe siguranta rutiera, eficientizare activitate si cresterea Daca crezi ca esti compatibil si te poti conecta la ideeile noastre, atunci trebuie sa ne intalnim pentru o discutie.

CANDIDATUL IDEAL:
- studii medii/superioare;
- experienta 3 ani in vanzari B2B;
- initiativa, prestanta, orientare spre rezultate
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate deplasari
- capacitate de negociere la nivel de top management
-dinamic și dornic sa invete lucruri noi
-atras de munca de teren și de competiția sănătoasă

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:

-raspunde de incasarea facturilor emise la clienti in termenle stabilite si transmiterea datelor pentru intocmirea documentelor de livrare
- urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) ;
- acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.
- realizeaza deplasari regulate în județele arondate în vederea identificarii clienților potentiali;
- negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;

Beneficii:

-masina
-telefon
-pachet salarial atractiv in functie de performante

In plus, vei face parte dintr-o echipă tânără, vei lucra într-un mediu de lucru antrenant și, în timp, vei avea oportunităţi de dezvoltare, în acord cu aspirațiile și preferințele tale.