Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest job nu mai este activ.

Descrierea companiei: Lider national in industria FMCG

Descrierea jobului:

-interfata dintre clienti si companie, avand rolul de coordonare,dezvoltare implementare a politicii comerciale in aria geografica
 - coordonarea activitatii de vanzari a distribuitorilor pe zona alocata;
- intocmirea rapoartelor de activitate specifice;
- asigura distributia si expunerea corespunzatoare a produselor societatii;
- organizeaza activitatea agentilor comerciali din subordine;
- implementeaza promotiile in teren

-stabileste planuri de actiune in vederea indeplinirii obiectivelor

-Identifica noi surse de vanzare
- zona: Brasov, Harghita, Covasna
Candidatul ideal:
- experienta intr-un post similar (segmentul FMCG);
- abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- perseverenta, seriozitate, spirit de echipa;
- studii superioare si cunostinte operare PC (Excel, Word, PowerPoint)