ASM CT/TL/IL/CL - companie multinationala de top

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest job nu mai este activ.

Responsabilitati:

  • Intocmeste oferte comerciale
  • Gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti din teritoriul desemnat
  • Implementeaza politica de vanzari a companiei in zona alocata
  • Realizeaza obiectivele cantitative si calitative trasate
  • Asigura monitorizarea pietei si a concurentei in teritoriul desemnat
  • Realizeaza si transmite rapoarte, situatii, analize in legatura cu vanzari, stocuri, comenzi
  • Alte sarcini atribuite de catre managerul direct.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate, preferabil tehnice
  • Minimum 3 -5 ani experienta in activitati similare
  • Abilitati de vanzari pe canalul B2B
  • Usurinta in utilizarea bazelor de date
  • PC: cunostinte foarte bune de utilizare Microsoft Office
  • Carnet de conducere categoria B
  • Limba engleza scris / citit / vorbit: nivel mediu
  • Un candidat pasionat, energic si creativ reprezinta idealul
  • O persoana implicata, dornica de munca, ambitioasa
  • Un foarte bun comunicator (discurs, negocieri cu clientii, colegii).