Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Pitești; Miercurea Ciuc; Oradea; Arad; ...mai multe

Candidatul ideal

- Experienta in vanzari pe FMCG, constituie avantaj;
- Absolvent studii superioare ;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana organizata, cu o atitudine proactiva, orientata spre rezultate.

Responsabilitati

- Gestioneaza portofoliul de clienti existenti pe canalul traditional;
- Respecta standardele de mercantizare;
- Verifica stocul si asigura permanenta prezentei produselor la raft conform planogramei si raportului de merchandising;
- Asigura executarea corecta a tuturor promotiilor si intretine plasarile negociate;
- Asigura plasarea, utilizarea, intretinerea corecta si eficienta a tuturor materialelor promotionale vizand cele mai bune pozitii in locatia respectiva; ;
- Prospecteaza piata in cautare de clienti noi;
- Monitorizeaza preturile si concurenta.

Beneficii

- Pachet salarial atractiv, adaptat pozitiei;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Masina, tableta, telefon de servici.