Adresa/ adresele jobului

București; Constanța

Ai o cariera in vanzari? Profita de experienta ta, acum ai 20% comision din vanzari.
SimpApp este dezvoltator de aplicatii mobile pentru android si iphone, oferind clientilor un raport calitate/pret corect.

Bonus 20% din vanzari/incasari. Plata comisionului se face prin contract colaborare cu PFA sau SRL.
Vezi oferta de produse si pretruri pe q Simpapp

Cei interesati pot depune un CV pe mailul de office

Candidatul ideal :
• experienta relevanta in vanzari indifferent de domeniu
• cunostiinte solide despre procesul de vanzare si negociere
• initiativa, seriozitate, fidelitate
• atitudine si gandire pozitiva
• bun organizator
• abilitati de sistematizare
• gandire strategica si proactiva
• conostiinte medii: Microsoft Excel, Word, Power Point

Descrierea jobului:
• Formarea clientilor in zona geografica alocata
• Consilierea clientilor existenti si potentiali
• Promovarea si vinzarea produselor/serviciilor
• Mentinerea relatiilor comerciale
• Realizarea obiectivelor individuale si ale echipei
• Identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de a vinde produsele din portofoliu
• Indeplinirea in totalitate a obiectivelor privind implementarea aplicatiilor
• Urmarirea, controlul si buna functionare al derularii contractelor incheiate
• Colectarea informatiilor din piata, propuneri referitoarie la pasii necesari pentru imbunatatirea calitatii vanzarilor
• Urmarirea preturilor, gestionarea vanzarilor si managementul reclamatiilor din partea clientilor