Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

200 €

Descriere:

Desfăşoară activităţi recreative, de socializare, valorificare a aptitudinilor, sportive, cu adolescenţii
Scopul activităţilor este de motivare pentru implementarea programelor de intervenţie, formarea deprinderilor de viaţă independentă.

Responsabilitati:
-supravegherea şi antrenarea în activităţi de timp liber si de socializare a adolescenţilor
-propune şi desfăşoară  activităţi de recreere, socializare, animaţie
-ofera modele de comportament dezirabile social
-ofera alternative educationale prin activitati recreative
-contribuie la dezvoltarea personala a adolescentilor

Cerinte:

- Studii superioare socio-umane
- Cursuri de animatie socio-educativa/atestat animator socio-educativ
- Experienta de munca cu tinerii/copiii/adolescentii (avantaj)
- Aptitudini de relationare, comunicare, persuasiune, socializare

Postul este part-time (4 ore/zi), cu durata nedeterminata