Detalii loc de munca

Angajam Tehnician / Inginer Electronist

Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Română - Mediu
Salariu net pe luna
400 - 500 €
Posturi disponibile
1

Candidatul Ideal

- Pasiune si cunostinte solide de electronica
- Atitudine pozitiva, orientare catre client: orice problema are o rezolvare !
- Punctual, responsabil, sincer, cu spirit de echipa, organizat
- Abilitati in proceduri de service pentru produse electronice
- Dorinta de autoperfectionare
- Experienta in domeniu hardware, pe un post similar sau privat (proiecte personale)
- Dexteritate : demontare si asamblare PC si periferice
- Permis de conducere

Descrierea jobului- Activitate de service la sediu
- Full Time 8 ore, orar flexibil in functie de necesitatile tale
- Diagnosticarea, depanararea, mentenanta produselor electronice ( case de marcat, cantare electronice, calculatoare)
- Disponibilitate de a invata notiuni de baza ale programelor de gestiune si contabilitate care fac parte din sistemele fiscale
-Salariu net: intre 2200 lei si 2500 lei + tichete de masa in valoare de 400 lei

  Despre noi:

 SC ECRSERV IASI SRL (fosta SC INITA SERVICE SRL) este o companie privata cu mare experienta in domeniul echipamentelor fiscale (case de marcat fiscale, imprimante fiscale, cantare electronice, taximetre fiscale, masini de numarat bani, software specializat).