Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Aiud

Firma Exc - Express & Logistics cauta Contabil / Contabila pentru biroul din Aiud

CANDIDATUL IDEAL:

-cunostinte de utilizare program contabilitate;
-cunostinte PC, Excell, Word, engleza;
-persoana analitica, ordonata, atenta la detalii si cu dorinta de a invata;
-capacitatea de organizare a propriei munci, punctualitate, rigurozitate;
-responsabilitate;
-va mentine relatia cu institutii ale statului, abilitati comunicare;
-capacitate de a lucra cu termene limita.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Inregistrarea documentelor contabile: casa, deconturi de cheltuieli si deplasare: in lei si valuta, intocmire ordine de plata, clienti, furnizori;
Intocmirea si completarea registrelor contabile si fiscale obligatorii;
Asteptam CV-uri pe email .

Descrierea companiei

Excelent Auto SRL este o companie in continua dezvoltare care ofera servicii de transport intracomunitar in regim de express .

Trimiteti cv prin attach la adresa din anunt . Vor fi sunati doar cei selectionati.

Informatii suplimentare despre noi pe