SC angajeaza gestionar magazin de instalatii

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

Candidatul ideal:

- fara cazier judiciar;
- experienta in intocmirea actelor de gestiune reprezinta un avantaj;
- persoana corecta si responsabila;
- cu o foarte buna capacitate de planificare, organizare si control
- abilitati pentru coordonarea unei echipe.

Descrierea jobului:

- gestioneaza toate marfurile din magazinul/depozitul companiei, intocmind/verificand toate documentele necesare intrarilor/iesirilor din depozit;
- efectueaza receptia cantitativa si calitativa a produselor si coordoneaza pregatirea marfurilor pentru livrare in baza documentelor insotitoare;
- verifica permanent concordanta dintre stocurile faptice si contabilitatea de gestiune;
- efectueaza receptia produselor, descarcarea, manipularea acestora in magazin/depozit si se ocupa de pregatirea comenzilor catre furnizori si clienti;
- participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei;
- raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
- organizeaza modul de depozitare a marfurilor, pe sortimente, astfel incat sa fie usor identificate;
- respecta legislatia de gestiune a stocurilor.

Cerinte:

- minim studii medii;
- abilitati foarte bune de comunicare;
- ordonat, capabil sa lucreze sub presiune;
- experienta anterioara in gestiune si activitatea din depozit reprezinta un avantaj.

Beneficii:

- salariu atractiv si bonusuri de performanta;
- stabilitatea postului pe termen lung;
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- sporuri conform legii;
- telefon de serviciu.

Aplica direct la acest anunt sau trimite CV-ul la adresa office.