Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Angajat urgent Termist Tratamentist - BRASOV

In numele clientului nostru, una dintre cele mai importante companii in domeniul tratamentelor termice, parte a unui concern international, cautam persoane, cu sau fara experienta, dornice sa lucreze intr-un post de Termist Tratamentist.

CERINTE :

- absolvent de scoala profesionala sau liceu

- dorinta de a invata si de a se specializa in tratamente termice

- disponibilitate de lucru in 3 schimburi

- seriozitate si responsabilitate

- cunoasterea tehnologiilor specifice  meseriei reprezinta un avantaj

RESPONSABILITATI:

- executa operatii de pregatire a utilajelor si semifabricatelor/pieselor destinate tratamentelor termice

-  executa operatile de tratamente  termice si termochimice

-  supravegheaza in permanenta cuptoarele , generatoarele de atmosfera  pe parcursul procesului de tratament termic

-  efectueaza  controale / verificari intermediare a produselor pe parcursul ciclului de tratamente termice

Pachet salarial oferit:

  • Salariu motivant
  • Sporul de noapte in cuantum de 25%
  • Ore suplimentare platite
  • Tichete de masa