Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Strada Trei Brazi, Predeal

Predeal Comfort Suites ***** face angajari din nou! Oferim urmatoarele posturi pentru cei interesati si daca considerati ca sunteti candidatul ideal, va asteptam CV-urile depuse.

Ajutor de bucatar- 1 post

- Prepararea produselor respectand retetarul corespunzator organizatiei;

- Montarea preparatele pe obiectele adecvate;

- Mentinerea standardelor de igiena si calitate;

- Respectarea timpului de executie al preparatelor;

- Pastrarea in conditii adecvate a ustensilelor si aparaturii.

Ospatar/barman- 3 posturi

- Ofera servicii eficient, prompt, fara probleme si amabil debarasand, servind si asezand mesele;

- Inregistreaza corect, verifica in prealabil si preia toate comenzile de mancare si bautura;

- Aranjeaza mesele inainte de sosirea clientilor, dupa caz;

- Se asigura ca spatiul de lucru si sectiunea sa au suficiente aranjamente si sunt mentinute curate si ingrijite in permanenta;

- Are cunostinte amanuntite despre meniurile de mancare si bautura;

- Amenajeaza salile de functiuni in conformitate cu comenzile de evenimente si/sau instructiunile primite, avand in vedere confortul clientului si caracterul practic al serviciilor oferite.

- Preia toate comenzile clientilor barului in mod prompt si politicos;

- Verifica si inregistreaza corect comenzile clientilor in sistemul de operare;

- Detine in permanenta cunostinte solide despre meniul barului, lista de vinuri si bere, precum si despre ingredientele bauturilor pentru a putea da sfaturi clientilor.

Responsabilitati: Electrician/Instalator- 1 post

- Intretinerea echipamentelor si instalatiilor sanitare/electrice in cadrul unui hotel.

- Supravegheaza si opereaza instalatiile si echipamentele tehnice ale hotelului si asigura mentinerea acestora la parametrii functionali;

- Executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva, predictiva si corectiva,remediaza si elimina defectiunile aparute la dotarile, instalatiile si echipamentele tehnice din cadrul spatiilor administrate, realizarea lucrarilor comandate privind modificarea sau extinderea instalatiilor tehnice existente;

Cerinte:- Studii tehnice sau calificare instalator/electrician;

- Cunostiinte in domeniul electric / electronic / mecanic / hidraulic/instalatiilor sanitare , practici si metode de intretinere si reparatie;

-Persoana serioasa, cu simt de raspundere, echilibrata, motivata in atingerea obiectivelor;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant;

- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;

- Mediu de lucru placut

Cu respect,

Predeal Comfort Suites *****