Angajam Vopsitori Confectii Metalice in Fagaras

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Făgăraș; Șinca Veche; Copăcel; Perșani

Se recruteaza si din

Făgăraș, Șercaia, Voila, Sâmbăta de Jos, Comuna Sâmbăta de Sus, Șinca Veche, Copăcel, Perșani

Responsabilitati:

  • Degreseaza,curata si finiseaza suprafetele de lucru;
  • Aplicarea straturilor de vopsea conform specificatiilor de vopsire cu ajutorul pistolului/pompa de vopsit;
  • Manipuleaza/ incarca - descarca echipamentele de lucru si/sau material;
  • Realizeaza curatenia in zona de lucru;
  • Participa la orice solicitarea din partea sefului de echipa la buna organizarea a productiei;
  • Executarea lucrarii, la termenul stabilit si conform normelor de calitate;
  • Intretinerea uneltelor din dotare.

Cerinte:

  • Experienta in executarea lucrarilor de vopsire;
  • Capacitate de concentrare si analiza;
  • Cunostinte legate de calitatea produselor.

Beneficii Oferite:

  • Salariu motivant;
  • Mediu de lucru placut si dinamic;
  • Seriozitate si stabilitate;
  • Posibilitate lucru in strainatate.

Despre noi:

STAFF TEMP RO - suntem o agentie de munca in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in detasarea de personal temporar. Prin proiecte reusite, cu angajati impliniti din punct de vedere profesional si clienti satisfacuti, ne remarcam atat pe piata interna cat si in spatiul european. Numarul certificatului de inregistrare ca si Agent de munca temporara: A

Pentru mai mult detali va rog sa ne contactati  la numarul din anunt persoana contact Catalina Agafitei.