Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Staff Temp angajeaza in Franta Tapiter cu experienta in tapitare canapele, fotolii, scaune sau alte piese de mobilier.

***Plecarile sunt imediate , nu percepem comision.

Responsabilitati:

  • Efectuarea tapiteriei pentru diverse piese de mobilier nou pentru pentru restaurante, hoteluri, si altele
  • Trasare schite
  • Realizarea obiectului finit conform normelor si cerintelor

Cerinte:

Candidatul ideal

  • Minim 4 ani experienta in tapitare scaune, fotolii, canapele etc
  • Dexteritate si atentie la detalii
  • Experienta in lucru cu diverse materiale textile din piele naturala
  • Limba franceza nu este obligatorie
  • Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania

Beneficii Oferite:

  • Loc de munca stabil
  • Posibilitatea unui contract pe termen lung
  • Cazare asigurata
  • Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere
  • Profesionalism, siguranta si respect