Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

Iti place sa lucrezi in domeniul comertului?
Iti doresti un loc de munca stabil?
Esti o persoana corecta, dinamica si flexibila?
Ai spirit de initiativa?
Iti place sa lucrezi cu clientii?Daca ai raspuns cu DA la intrebarile de mai sus, alatura-te echipei noastre pe unul dintre posturile de CASIER, VANZATOR, LUCRATOR COMERCIAL

Descrierea jobului

Obiectivele tale:
• sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
• sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

Beneficii:
• salariu competitiv;
• posibilitati reale de dezvoltare a carierei;
• posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale