Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Esti tanar, cu atitudine pozitiva, in cautarea unei cariere intr-o companie multinationala?

Ne marim echipa pentru punctul de lucru de la ORADEA❗️Vino alaturi de noi! 🎧🏆

Candidatul ideal:
a. Studii: medii sau superioare
b. Proactivitate, abilitaţi foarte bune de comunicare
c. Persoana dornica sa acumuleze cunostinte noi
d. Atitudine deschisa, optimista si cu spirit de echipa

Sarcini si responsabilitati:
• Contacteaza clientii (actuali si potentiali) in vederea vanzarii produselor si serviciilor conform campaniilor planificate
• ofera informatii de specialitate in ceea ce priveste portofoliul nostru de produse
• ofera asistenta clientilor in alegerea pachetului de produse

Oferta (bonusuri, beneficii):
- mediu de lucru placut
- program flexibil
- posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu

Program de lucru: L-V , 8:30 - 15:30

Salariu fix 1300 RON NET + 300 RON bonus transport + bonus din vanzari in functie de performanta

Experienta nu este necesara iar cei care doresc sa ni se alature vor beneficia de un training specializat!