Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Securitas este lider mondial in domeniul paza si protectie in 53 tari Argentina,Austria,Belgia,Cambodia,Canada ,Chile,China,Columbia,Costa Rica,Croatia,Ecuador,India ,Grecia ,Franta Finlanda,Portugalia,Polonia Peru,Ungaria,Serbia,Spania,TurciaVietnam etc)  cu pestede Romania este present cu aproximativ  3000 de angajati,distribuiti la nivel national in aproape toata are sediul central in Bucuresti ,11 filiale locale.

Principalele sarcini si responsabilitati ale postului:

· Emiterea facturilor cãtre clienþi, avize de expeditie, avize custodie etc.
· Gestionarea, arhivarea documentelor contabile;
· Intocmirea, introducerea ºi operarea documentelor;
· Diverse raportãri cu caracter contabil ;
· Utilizarea programului de facturare;
· Relationarea cu clientii companiei;Caracteristici personale specifice postului :
· Abilitãți de colectare, prelucrare,
· organizare, analizã și sintezã a informației si raportare eficienta
· Motivat și determinat
· Flexibil și adaptabil
· Foarte organizat și eficient
· Echilibrat și responsabil
· Meticulos și metodic
· Orientare cãtre client intern si extern
· Orientare cãtre rezultate
· Expunere la lucrul cu baze de date

Cerinte specifice postului:

· Experienta :profesionala : Experienta in domeniu de minim 1 an
· Studii Superioare :Absolvent ASE - Contabilitate si informatica de gestiune/Cibernetica/ Finante banci – licenta
· Limbi straine: Limba engleza - nivel mediu
· Cunostinte - Pachet Office Excel - nivel mediu

Beneficii:
· Pachet salarial atractiv
· Telefon mobil de serviciu
· Mediu de lucru motivant.