Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; 1 Strada Beiușului, Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Turda, Florești, Câmpia Turzii

SANEX SA, cu sediul în Cluj-Napoca, de peste 45 de ani pe piata, lider in productia de placi ceramice (gresie si faianta) din Romania, producator al brandului CESAROM,  parte a grupului austriac Lasselsberger, angajeaza:

MECANICI

Candidatul ideal:

  • Studii medii / profesionale in domeniul mecanic sau electromecanic
  • Experienta in domeniul intretinerii utilajelor – minim 6 luni
  • Cunostinte de mecanica, penumatica si hidraulica
  • Abilitati de comunicare, lucru in echipa

Descrierea jobului

  • Efectuarea reparatiilor si lucrarilor de intretinere a echipamentelor si utilajelor de pe liniile de productie;
  • Identificarea si remedierea defectelor aparute la echipamentele ce deservesc linile de productie
  • Executarea lucrarilor de mentenanta corectiva/preventiva si a reviziilor tehnice

Beneficii:

  • Pachet salarial complex;
  • Tichete de masa;
  • Sporuri salariale;
  • Decontarea transportului;
  • Posibilităţi de dezvoltare profesionala;
  • Oportunitatea de a-ti construi o cariera, de a achizitiona abilitati transferabile.