Adresa/ adresele jobului

Mărăcineni

Se recruteaza si din

Pitești, Mioveni

Candidatul ideal

Recrutam Manipulant Marfuri pentru o companie din Maracineni specializata in realizarea de acoperiri metalice anticorozive prin procedee electro-chimice si termo-chimice.

Compania ofera conditii de munca foarte bune, contract pe perioada nedeterminata si un salariu atractiv!

Cerinte:

- Studii medii;
- Dinamism, perseverenta;
- Capacitate organizatorica;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Atentie, perspicacitate, creativitate;
- Calm, stapanire de sine, lucru în echipă;
- Seriozitate

Descrierea jobului

- Manipuleaza cu grija marfurile conform cerintelor si dispozitiilor interne;
- Semnalează imediat şefului orice neregulă apărută în procesul de muncă;
- Executa in termen si de calitate toate operatiile tehnologice specifice calificarii, pe baza documentatiilor tehnice, desenelor de executie asimilate anterior inceperii lucrului, instructiunilor;
- Executa lucrari conexe de amenajari si reparatii, reglari, intretinere, masuratori, transport etc. respectand fluxul tehnologic stabilit;
- Solicita (dupa caz) asistenta tehnica in executia lucrarilor, la interventia pe masinile unelte (reglaje, reparatii) si a instalatiilor aferente;