Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Angajam Coordonator productie – Maistru in industria textila
Conditii: - min. 5 ani experienta intr-un atelier de productie
- ideal experienta cu masuri mari

Descrierea jobului

Atributii:
- va da forma si designul produsului
- organizarea procesului de producţie
- participarea la elaborarea normelor de timp
- urmărirea realizării producţiei
- acordarea asistenţei tehnice personalului din secţiile de producţie
- asigurarea bunei funcţionări a utilajelor
- asigurarea fluidităţii procesului tehnologic între schimburi
- urmărirea aplicării politicii organizaţiei în domeniul calităţii

La solicitarea superiorului (sau altor persoane stabilite de către acesta, ori prin regulamente şi norme interne), poate realiza şi alte sarcini sau poate prelua sarcinile altor angajaţi din cadrul organizaţiei;

Descrierea companiei

Atelier Confectii Dama masurisituat in Zona Baicului, Bucuresti
Echipa este excelenta. Program: 8 ore.
Angajator: MARULIA ATELIER – START-UP NATION 201Angajator - MARULIA ATELIER - START-UP