Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Angajăm lucrător în industria publicitară în Arad

Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
450 - 600 €
Posturi disponibile
1

Descriere companie:

Companie de producție publicitară

Informații:

Tip job: Full time

- Cunoștințe generale despre producție publicitară

- Cunoștințe operare pe utilaje producție în industria publicitară

- Cunoștințe operare pe calculator ( Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator etc. )

- Cunoștințe operare cutter plotter, imprimantă de mari dimensiuni, laser CO2, laser fibră

- Abilitatea de a lucra la mai multe proiecte, inclusiv finisaje

- Inscripționare, colantare - pregătirea, tăierea și lipirea foliilor/autocolantelor/materialelor

- Îndemânare și atenție la detalii

- Permis de conducere categoria B.

Constituie avantaj:

- experiență în colantări

- experiență într-un job similar

Responsabilități:

- Verificare/Pregătire fișiere pentru print

- Adaptare grafică

Cerințe:

Cunoștințe medii/avansate:

- Programare grafică: CorelDraw, Photoshop

- Cunoștințe operare cutter plotter, imprimantă de mari dimensiuni, laser CO2, laser fibră.