Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

16 Strada Turbinei, București

Responsabilitatile candidatului:

  • Efectueaza sedintele private de Pilates cu clientii studioului
  • Consiliaza clientii in functie de necesitatile sau obiectivele acestora
  • Mentine si asigura functionalitatea echipamentelor din studio

Candidatul ideal:

  • Experienta in metoda Pilates
  • Experienta cu aparatul Reformer constituie un avantaj
  • Certificare curs Pilates constituie un avantaj
  • Cunostintele de Kinetoterapie constituie un avantaj
  • Cunostinte de anatomie si biomecanica a miscarilor
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Persoana ingrijita, organizata si sociabila
  • Spirit de echipa

Despre Koa Pilates:

Koa Pilates este un studio situat in inima Bucurestiului, in zona Floreasca.

Serviciile oferite sunt antrenamentele personale/private de Pilates, efectuate cu ajutorul echipamentelor de ultima generatie de tip Reformer, Chair, Ladder Barrel etc.