Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Domeniu: Proiectare navala

Candidatul ideal:
- Studii superioare tehnice finalizate - Instalatii constituie avantaj;
- Experienta in basic design, 3 D modelling, proiectare instalatii, corp nava;
- Cunostinte aprofundate in desen 3D - AUTOCAD, TRIBON, AVEVA, CATIA si alte programe de proiectare.
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala constituie un avantaj

Responsabilitati:
- Basic design si detail design pentru instalatii (HVAC, alimentare apa, scurgeri sanitare, alimentare combustibil, incalzire tancuri, etc) si corp nava;
- Efectueaza modificari si revizii ale desenelor si schemelor din proiect;
- Stabileste solutii tehnice pentru proiectarea instalatiilor;
- Revizuieste specificatiile tehnice, conform documentatiei tehnice;

Beneficii:
- salariu atractiv
- posibilitate de dezvoltare profesionala
- mediu de lucru placut si dinamic

Descrierea companiei:
Locatie: Constanta/Romania
Durata: perioada nedeterminata