Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Slatina

Candidatul ideal

-Experienţă in domeniu
- Bun cunoscător Office (Excel, Word)
- Disponibilitate la efort prelungit
- Competenţe tehnice
- Excelente abilităţi de organizare, coordonare şi comunicare persuasivă

Descrierea jobului

- Analizarea informaţiilor şi evaluarea rezultatelor pentru a alege soluţiile cele mai bune şi pentru a rezolva problemele.
- Observarea, recepţionarea şi obţinerea din surse diverse a informaţiilor necesare.
- Asigurarea de documentaţii, instrucţiuni detaliate, desene şi specificaţii pentru a transmite altora despre cum trebuie fabricate, construite, asamblate, modificate, întreţinute sau utilizate dispozitivele, componentele, echipamentele sau structurile.
- Abilitatea de a percepe atunci când ceva este greşit sau pare a fi greşit.
- Abilitatea de a aranja lucrurile şi activităţile într-o anumită ordine sau conform unui tipar, în funcţie de anumite reguli specifice
- Identificarea problemelor complexe şi examinarea problemelor conexe pentru a dezvolta şi evalua opţiuni şi a implementa soluţii.
- Cunoştinţe legate de materiale, metode, instrumente utilizate în construirea sau repararea unor structuri cum ar fi şosele sau autostrăzi.
- Urmareste respectarea termenelor stabilite in graficele de executie.
- Intocmeste documentele necesare (certificate de calitate etc.) pentru lucrarile executate, pentru efectuarea receptiilor si pentru intocmirea Cartii Constructiei.
- Asigura necesarul fortei de munca si necesarul de resurse tehnico-materiale in conformitate cu termenele de executie la lucrarile pe care le coordoneaza.
- Participa la efectuarea receptiei lucrarilor de la Punctul de Lucru/Santier;