Angajam GESTIONAR DEPOZIT /Cluj

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

italiană

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100000 €

Responsabilităţi

  • Asigura suport pentru personalul de la vanzari
  • Raspunde de gestiunea marfii (intrari, iesiri)
  • Verifica cantitativ si calitativ produsele receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii
  • Descarca si incarca marfa din/in mijloacele de transport
  • Pregateste comenzile pentru livrare conform documentelor
  • Pastrarea ordinii si curateniei in depozit
  • Depoziteaza produsele in functie de sortiment si lot de fabricatie
  • Semnaleaza persoanelor responsabile despre produsele cu termen scurt de valabilitate, produsele deteriorate

 Cerinţe

  • Persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa
  • Disponibilitate la efort fizic mediu
  • Atentie la detalii (diferentierea sortimentelor)
  • Studii medii (liceu sau profesionala)
  • Experienta (cel putin 3 luni) intr-un depozit
  • Cunoştintele PC -nivel minim
  • Rezistenta la stres
  • Cunostinte limba italiana - nivel mediu

 Beneficii

  • Se ofera salariu motivant
  • Oportumitatea de a lucra intr-un mediu placut
  • Posibilitatea de a avansa

Pentru alte informatii asteptam sa ne trimiteti CV la adresa: sau la numarul de telefon: