Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Dobroești

GESTIONAR DEPOZIT

Suntem o companie tanara , cu o experienta de 12 ani in industria de vending . In decursul acestor ani am dezvoltat continuu calitatea serviciilor noastre prin achizitionarea de echipamente profesionale si imbunatatirea continua a serviciilor oferite partenerilor nostri , in acest fel reusind sa oferim servicii de calitate unor companii si institutii de renume din Romania , cum ar fi : Nestle Romania , Coca Cola , Pepsi , ING , Banca Transilvania , Emag , Ikea ,Auchan , Metro , ANAF ...
Ne dorim sa imbunatatim continuu experienta oferita partenerilor nostrii prin personal calificat , servicii ireprosabile si produse de calitate .
Dorim sa avem o echipa tanara , dinamica , deschisa la nou, cu dorinta de perfectionare si dezvoltare profesionala si continua . Structura companiei este una redusa deoarece vanzarea produselor se realizeaza exclusiv prin automate de vending.
Dorim sa angajam persoane stabile la locul de munca ,pe perioada nedeterminata cu care sa putem mentine si dezvolta calitatea serviciilor oferite catre partenerii nostrii . Cautam persoane energice , deschise la nou si care sa fie motivate de dorinta de a invata , a se dezvolta si perfectiona in mod continuu.

Descrierea jobului

•Sa manipuleze marfa in depozit respectand principiile FIFO si regulile de calitate/ igiena, in conformitate cu instructiunile superiorului;

•Sa asigure buna desfasurare a transferului de produse din/in depozit;

•Sa receptioneze calitativ si cantitativ marfa, sa verifice documentele de transport (factura, aviz de insotire a marfii), sa intocmeasca nota de receptie pe care o semneaza si o indosariaza;

•Sa monitorizeze statusul stocurilor in depozit;

•Sa tina legatura cu furnizorii pentru a lansa noi comenzi de marfa;

•Sa foloseasca eficient spaţiile de depozitare și sa păstreze curăţenia în cadrul depozitului

•Sa participe activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei

•Sa participe la inventarele saptamanale, trimestriale si anuale efectuate in depozit.

Cerinte:

-experienta in rolul de gestionar de minim 2 ani;

-experienta de operare in Microsoft Office (Excel, Word) reprezinta un atu.

-Persoana organizata

-Personalitate integra

-Abilitati de comunicare

-Abilitati de calcul numeric

-Dinamism

-Spirit de echipa

-Fara cazier

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu fix
- tichete de masa;