Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Strada Beiușului, Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Turda, Florești, Câmpia Turzii

SANEX SA, cu sediul în Cluj-Napoca, de peste 45 de ani pe piata, lider in productia de placi ceramice (gresie si faianta) din Romania, producator al brandului CESAROM,  parte a grupului austriac Lasselsberger, angajeaza:

ELECTRICIAN - Medie Tensiune

Cerinte:

  • Electrician cu experienta in executia si intretinerea instalatiilor electrice, tablourilor de forta si comanda;
  • Citeste si interpreteaza corect schemele electrice.
  • Minim liceu sau scoala profesionala in domeniu, diploma electrician
  • Autorizatie ANRE ca electrician - medie tensiune constituie un avantaj,
  • Seriozitate,corectitudine, capabil de a lucra in echipa,
  • Responsabilitate la locul de munca.

Descrierea jobului:

  • Executarea lucrarilor de instalatii electrice de joasa si medie tensiune,interioare si exterioare;
  • Identificarea si remedierea defectelor aparute la instalatiile de joasa si medie tensiune din cadrul sectiilor de productie;
  • Executarea lucrarilor de intretinere, interventii si manevre in posturile de transformare 6/0,4 kV;
  • Executarea lucrarilor de mentenanta corectiva/preventiva si a reviziilor tehnice;

Beneficii:

  • Pachet salarial complex;
  • Tichete de masa;
  • Sporuri salariale;
  • Decontarea transportului;
  • Posibilităţi de dezvoltare profesionala;
  • Oportunitatea de a-ti construi o cariera, de a achizitiona abilitati transferabile.