Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Societatea ANDO COM angajeaza instalator sanitar, cu studii medii, pentru lucrari in domeniul HVAC

Descrierea jobului:
- Are o cunoastere temeinica a sistemelor de climatizare si incalzire, atat din punct de vedere constructiv cat si in ceea ce priveste functionarea;
- Dezvoltarea si intretinerea instalatiilor de climatizare, termice, sanitare si gaze;
- Diagnosticarea si remedierea/inlocuirea instalatiilor defectuoase;
- Punerea in functiune si verificarea utilajelor de climatizare, termice si sanitare;
- Efectuarea activitatiilor de reparare si mentenanta ale echipamentelor folosite;
- Raspunde de calitatea reparatiilor efectuate;
- Buna gestionare a timpului pentru a optimiza perioada de reparatie/revizie.

Cerinte:
- Experienta in domeniul instalatiilor de termice/sanitare/climatizare
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa;
- Disponibilitate la deplasari;
- Permis de conducere categoria B;
- Capacitatea de comunicare si relationare cu clientii;
- Orice alte certificari/autorizatii in domeniu constituie avantaj.

Avantaje:
- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut;
- Echipa tanara si profesionista;
- Cursuri de specializare periodice;
- Posibilitatea de a lucra intr-un domeniu care se afla intr-o continua expansiune.

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

  • Interviu online
  • Sunteti dispus la deplasari in afara orasului?
  • Detineti permis de conducere?