Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul Ideal:

* Studii superioare – de preferinta studii economice (turism, management)
* Avantaj: detinerea unui brevet sau licenta  in turism

* Experienta in pozitie similara - minim 2 ani
* Cunoaşterea pieţei de produse hoteliere şi a particularităţilor ei;
* Abilitati de coordonare, leadership, negociere si sinteza, persoana organizata, cu initiativa
* Excelente abilitati de comunicare si lucru cu oamenii

* Limba engleza nivel avansat, cunoasterea a inca o limba straina – prezinta avantaj ;
* Cunoştinţe foarte bune de utilizare PC (Microsoft Office);

Descrierea jobului

Responsabilitati:
* Coordoneaza echipa hotel

Asigura standardele de calitate ale serviciilor conform politicii firmei.
* Verifica personalul din subordine pentru mentinerea standardului serviciilor.
* Raspunde pentru raportarea activitatii desfasurate si a rezultatelor obtinute, conform fisei de post.
* Raspunde de buna organizare si gestionare a resurselor puse la dispozitie de organizatie.

Oferta:
- Pachet salarial motivant ( se negociaza in cadrul  interviului) ;
- Mediu de lucru placut intr-o companie de renume din Brasov.

Descrierea companiei

Hotel din Brasov unde o echipa tanara si profesionista te asteapta sa i te alaturi.