Angajam CROITORI si CUSATORI in piele / Hunedoara

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Hunedoara

Cerinţe

  • Experienta in domeniu
  • Seriozitate
  • Constiinciozitate
  • Siguranta bratelor
  • Dexteritate manuala
  • Atentia la detalii
  • Adaptabilitate / Flexibilitate

Responsabilităţi

Croitori:

  • Controlarea maşinilor şi proceselor
  • Cunoaşterea materiilor prime, a proceselor de producţie, a controlului calităţii
  • Cunoaşterea maşinilor şi a instrumentelor, utilizările acestora
  • Pregătirea operaţiilor de croire şi ştanţare a pieselor de încălţăminte
  • Pregătirea postului de lucru – croirea manuală/mecanică a pieselor, controlul pieselor decupate

Cusatori:

  • Pregatirea operatiilor de asamblare a pieselor componente
  • Executarea operatiilor de asamblare a pieselor componente
  • Intretinerea utilajelor specifice operatiilor de coasere

Beneficii

  • Salariu atractiv
  • Bonuri de masa
  • Bonuri cadou
  • Program luni-vineri 8 H/zi
  • Conditii de lucru foarte bune