Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

4 Strada Caraiman, Constanța

Se recruteaza si din

Constanța

Societatea Transevren . angajează coordonator/agent vânzări.

Candidatul ideal

- Experienta profesionala consistenta pe un post similar-in domeniul inchirierii autovehiculelor.
- Pasiune pentru domeniul auto;
- Abilitati foarte bune de vanzare;
- Persoana pro activa, abilitati foarte bune de comunicare, atitudine orientata catre client;

Descrierea jobului

- Elaboreaza si implementeaza strategia de vanzare a serviciului de inchiriere automacarale pe linia profesionalizarii activitatii, eficientizarii utlizarii resurselor si obtinerii profitabilitatii departamentului;
- Organizeaza si conduce activitatea de inchiriere a autovehiculelor companiei;
- Raspunde de gestionarea si fidelizarea clientilor existenti, de prospectarea si largirea conexiunilor cu potential in piata de profil;
- Colaboreaza cu toate departamentele din companie, in vederea cresterii gradului de satisfactie al clientilor pentru serviciile de vanzare oferite;
- Are ca obiectiv fidelizarea clientilor si urmareste periodic gradul de satisfactie al acestora;
- Gestioneaza din punct de vedere administrativ toate aspectele ce converg cu activitatea desfasurata.

- Salariu atractiv si comision in functie de rezultate;;