Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 550 €

CANDIDATUL IDEAL:
-sa aiba vechime in domeniul contabilitatii complete a firmelor ( aranjarea actelor,inregistrare in programul de contabilitate )
-sa fie o persoana responsabila,comunicativa,ordonata,implicata in relatia cu firmele din portofoliu
-cunostiinte temeinice operare pc, excel,word,internet

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Introducerea, prelucrarea si analiza datelor financiar-contabile, cronologic sisistematic potrivit normelor legale in vigoare;
- Verificarea si efectuarea inchiderii conturilor de venituri, cheltuieli si TVA, precum si reglarea balantelor de verificare lunare (daca este cazul), respectiv intocmirea diverselor note de reglare;
- Urmarirea soldurilor contabile: clienti, furnizori, banca, salarii

- Intocmirea balantei de verificare lunara
- Intocmirea situatiilor financiare semestriale precum si a bilantului anual;
- Mentinerea relatiei cu Administratia Financiara si alte autoritati;
- Raportari speciale pentru clienti;
- Participarea si intocmirea documentelor privind inventarierea.

Pachet salarial motivant peste media pietei locale;
Mediu de lucru constructiv, bazat pe comunicare și înțelegere;
Posibilitatea de a lucra alături de oameni cu experiență
Asteptam CV dvs.