Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Angajam Automatist!

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

SC Alexfrigotehnic SRL isi mareste echipa!

Compania noastră se află în stadiu de continuă creştere, dezvoltare, extindere, planurile unităţii pe termen mediu şi lung presupunând transformarea sa dintr-un furnizor regional într-un furnizor la nivel naţional.

Mai multe detalii despre companie aici:

Cerinte pentru postul de Automatist/Frigotehnist:

  • Studii de specialitate;
  • Cunostinte automatizari - constituie avantaj;
  • Capabil sa lucreze independent dar si sa performeze in echipa;
  • Disponibilitate pentru deplasari scurte in tara;
  • Cunostinte aprofundate de lucru in acest domeniu.

Descrierea jobului:

  • Mentenanta preventiva si reactiva pentru intretinere echipamente frigorifice;
  • Intretinere echipamente frigorifice;
  • Se ocupa de punerea in/scoaterea din functiune a instalatiei frigorifice
  • Diverse lucrari de reparatii in instalatii frigorifice.
  • Supravegheaza buna desfasurare a instalatiilor frigorifice/ventilatie/climatizare
  • Asigura legături eficiente între toate părţile implicate prin organizarea intalnirilor cu una, mai multe sau toate părţile implicate, Beneficiarul, Executantul instalatii frigorifice/ventilatie/climatizare si Proiectant;
  • Preia documentatia de la Executantul si Proiectantul instalatiilor frigorifice/ventilatie/climatizare
  • Tine evidenta reviziilor si reparatiilor efectuate la instalatiile frigorifice/ventilatie/climatizare

Oferim:

  • Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;
  • Bonuri valorice
  • Decont transport
  • Lucru in echipa tanara si motivanta

Va asteptam cu drag!