Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Strada Sfinții Apostoli Petru și Pavel, Timișoara; 100 Calea Șagului, Timișoara

Cautam asistenti de farmacie pentru a lucra impreuna cu noi la conceptul MINUNEA NATURII – prima farmacie naturopata, in Timisoara.

Cautam excelenta si oferim recompense pe masura. Ne dorim cei mai buni oameni pentru scopul nostru este sa fim cei mai buni.

A lucra la Minunea Naturii este mai mult decat un job si reprezinta imbartisarea unui concept de sanatate holistica prin care aducem sanatate, bucurie si fericire celor care trec pragul farmaciei.

Suntem in continua dezvoltare iar pentru asta avem nevoie de persoane care isi doresc sa se dezvolte pentru a creste impreuna.

angajare
Cum trebuie sa fii?

1. Sa fie absolvent al Colegiului de asistenti de Farmacie (OBLIGATORIU)
2. Sa fie o fire pozitiva si mereu cu zambetul pe buze, aspect esential in relatia cu pacientii/clientii
3. Sa aprecieze produsele naturale si sa aiba cunostinte minime despre ele
4. Sa fie dispus sa invete
5. Sa fie harnic si calm, echilibrat
6. Sa-i placa munca impreuna cu oamenii si in echipa
7. Sa stie sa se organizeze pentru a-si eficientiza munca
8. Sa fie disciplinat
9. Sa fie corect si cinstit
10. Experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj.

Ce trebuie sa faci?

Cautam oameni responsabili concentrati pe rezultat.

Cele mai importante responsabilitati sunt:
1. Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
2. Consilierea clientului in alegerea produselor dorite
3. Gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor de la clienti
4. Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii, aspectului propriu si al farmaciei

Ce iti oferim?

Beneficiile si recompensele sunt direct proportionale cu implicarea si aportul in societate. Pe scurt:
1. Un mediu de lucru placut
2. Salariu bun, in functie de realizari
3. Seriozitate si intelegere
4. Dezvoltare personala continua si posibilitati de perfectionare
5. Alte recompense

Mai multe detalii:

  • Interviu online
  • De ce crezi ca esti potrivit(a)pentru acest job la Minunea Naturii?