Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză, italiană, spaniolă

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Angajam asistent sef hotel

Nivel carieră

Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Absolvent

Tip job

Full time - 9h/zidin 7

Departament

Administrativ / Logistica

Office / Back-office / Secretariat

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Cunostinte avansate MS Office;
- Cunostinte limba engeza nivel avansat (scris, citit, vorbit). Cunostinte de limba franceza constituie un avantaj;
- Atentie distributiva;
- Persoana dinamica, proactiva, rezistenta la stres, flexibila;
- Confidentialitate si responsabilitate.
- Abilitati de comunicare de nivel ridicat, scris si verbal;
- Capacitate de organizare a activitatii si ordonare a locului de munca;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Orientare catre eficienta, initiativa;
- Abilitati dezvoltate de relationare inter-umana;
- Persoana responsabila, profesionista, serioasa, autoritara si care sa fie dispusa sa se deplaseze si in alte orase din tara;

Descrierea jobului

- Realizarea/redactarea de proiecte , la indicatiile managementului
- Realizarea de rapoarte şi diverse prezentări în Excel si PowerPoint
- Coordonarea activitatii secretariatului general;
- Participa la organizarea unor evenimente profesionale organizate de firmă