Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Mihai Bravu, București

Candidatul ideal:
- Studii superioare (psihologie, sociologie, drept, specializarea în resurse umane constituie avantaj)
- Cunoștințe operare MS Office
- Capacitate de planificare, organizare și prioritizare a activităților
- Capacitate de adaptare, integrare și relaționare
- Atitudine deschisă, pozitivă, inovativa
- Persoana dinamica, flexibila, sociabilă, cu inițiativă
- Foarte bune abilități de comunicare

Descrierea jobului:

    - Mentine colaborarea intre angajator si firma de servicii de resurse umane;- Se asigura ca toata documentatia aferenta procesului de angajare si integrare, ulterioare procesului de selectie, este completa si sa raporteze prompt catre compania ce ofera servicii de HR, toate datele necesare inregistrarii angajatilor in sistemele informatice conform legislatiei in vigoare;

   - Relationarea si informarea personalului angajat in cazul modificarii documentelor;- Intocmeste pontajul si se asigura ca este transmis firmei de servicii de resurse umane;

   - Evidenta tichete de masa;

   - Creeaza si actualizeaza bazele de date continand detaliile referitoare la salariati (date salariati, evidenta concedii medicale si de odihna, promovari etc.)

  - Gestioneaza si arhiveaza fizic documentele specifice alocate, in conformitate cu procedurile interne si reglementarile legale aplicabile;

  - Coordoneaza si monitorizeaza procesul de publicare interna si externa a anunturilor privind posturile vacante (prin intermediul tuturor mediilor de comunicare disponibile) a anunturilor;- Receptioneaza toate aplicatiile interne si externe ale candidatilor si cauta in baza de date existenta aplicatii depuse anterior care corespund criteriilor mentionate in profilul candidatului si fisa de post;

  • Interviu online
  • Care este nivelul salarial dorit ?