Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

700 - 1100 €

Suntem un brand ce are la baza cele mai inalte standarde ale calitatii, fie ca vorbim despre serviciile oferite sau resursele umane implicate in activitatea

Oferim si asteptam seriozitate, stabilitate si un mediu de lucru tanar, aflat intr-o continua evolutie si in stransa legatura cu cele mai noi tendinte si tehnologii de pe piata

Ce asteptari avem de la tine?

- implicare: punem pret pe lucrurile bine facute, chiar daca iau timp

- seriozitate: ne respectam activitatea, iar acest lucru se reflecta in rezultatele finale oferite clientilor nostri

- atitudine proactiva: ne imbunatatim constant, iar tu esti parte din acest proces

- capacitate de asimilare: ne angajam sa mentinem un mediu ce iti va creste bagajul de know-how

- atitudine pozitiva: ne place ceea ce facem, de aceea rezultatele sunt extraordinare

Care sunt responsabilitatile tale?

- Intocmirea documentatiei la toate fazele de proiectare ( SF, DTAC, DDE, etc)

- Comunicarea cu clientul in vederea definirii datelor de tema dar si pe parcursul proiectului

- Colaborarea cu toate specialitatile in vederea coordonarii proiectului

- Urmarirea executiei lucrarilor in baza documentatiei elaborate

- Intocmirea de relevee

- Reprezentarea societatii in relatiile cu autoritatile in scopul obtinerii de avize si acorduri pentru proiectele executate.

- Experienta in VR constituie un