Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul ideal este o persoana: dinamica, cu incredere in propriile forte, bune abilitati de comunicare, capacitate de intelegere, rezistenta la stres, gandire logica, convingatoare, cu spirit organizatoric, punctualitate.

Constituie avantaj:

-Masina proprie

-Portofoliu de clienti - Domeniul industrial
-Portofoliu de clienti - Magazine de electrice

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Angajatul va cauta si contacta potentiali clienti, ii va informa cu privire la produsele comercializate de societatea noastra. Angajatul va pleca in deplasari in zona alocata, va mentine relatiile cu clientii, va identifica nevoile acestora si va face demersurile necesare pentru ca activitatea comerciala cu acestia sa prospere.

Beneficii:
-Salariu Fix
-Comision din vanzari (la incasare)
-Telefon Mobil

-Laptop
-Decontarea combustibilului (in cazul in care candidatul poseda masina proprie, disponibila)

DESCRIEREA COMPANIEI:

Global Flash Media, este o companie tanara ce doreste sa devina una din cele mai importante companii de distribuite a sistemelor de iluminat cu LED pentru industria publicitara si nu numai.