Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

Să fie o persoană dinamică,determinata.
Să fie dispusă să înveță nu învață, nu crește, dacă nu crește, firma nu crește.
Să fie organizată… foarte organizată!
Să fie harnică.Lenea nu are ce căuta la noi în firmă.
Să fie descurcăreata și ând îi dăm o situație de rezolvat să nu se oprească până nu găsește soluția.
Să fie disponibilă să lucreze în echipă și să îi ajute pe ceilalți din firmă.
Să știe să conducă și evident, să aibă și carnet.
Facultatea nu este obligatorie, dar contează atitudinea.

Descrierea jobului
Mentine relatia cu clientii actuali.
Cresterea volumului de vanzari si distributie prin cunoasterea pietei, a zonei si implicit dezvoltarea portofoliului de clienti.
Urmareste si realizeaza planul de vanzari.
Realizeaza obiectivele stabilite, saptamanale, lunare si anuale.
Stabileste si participa la intalniri cu clientii.
Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile companiei.
Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.
Intocmeste rapoartele si estimarile de vanzari.
Intocmeste documentele comerciale.

Ce oferim?
Salariu fix.
Salariu variabil pe baza unor indicatori de performanta.
Masina, telefon.
Dezvoltare in domeniul vanzarilor.
Posibilitate de promovare in cadrul firmei.