Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

CANDIDATUL IDEAL:
- abilitati de comunicare, organizare, planificare si lucru in echipa;
- experienta de minim 2 ani pe un post similar in domeniul distributiei;
- limba engleza la nivel mediu;
- cunostinte avansate de utilizare MS Office;
- cunoscator program ATTOSOFT;

- studii economice superioare;
- cunoastere contabilitate primara

RESPONSABILITATI:
- Intocmeste documente contabile primare si gestioneaza relatia financiara cu furnizorii si clientiiRealizeaza inventarierea stocului de marfuri si ambalaje din depozit
- Facturare - Gestiune folosind programul de gestiune/facturare
- Tine evidenta si gestioneaza intrarile de marfuri de la furnizori
- Intocmeste platile prin online banking si evalueaza permanent situatia cash-flow-ului
- Diverse activitati de secretariat
-Analizarea cifrelor de vanzari pe clienti, produse, game de produse;
-Propunerea si construirea indicatorilor de performanta.
- Evidenta promotiilor acordate si primite.
OFERTA:
- Salariu corelat cu performanta si realizarile.