Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Gi Group angajeaza ANALIST SERVICII CLIENTI pentru unul dintre cei mai importanti clienti din aria medicala.
Daca esti la inceput de cariera ori deja ai experienta si esti familiarizat cu Excel-ul iar limba engleza numai reprezinta o limba straina pentru tine, te rugam sa ne contactezi la nriar colega noastra Ana Maria iti va sta la dispozitie pentru mai multe detalii.

Locatia: Bucuresti

Cerinte:
- cunostinte bune de operare Excel, implicit a pachetului Microsoft Office
- limba engleza situata la nivel avansat
- experienta reprezinta un avantaj, insa nu este obligatorie
- disponibilitatea de a lucra full-time
- atentie la detalii
- abilitati organizatorice

Responsabilitati:
- relationarea cu partenerii externi cu privire la procesele de comanda/achizitii
- mentinerea legaturii cu clientii din zona EMEA
- modificari de preturi, intocmire raportari

Beneficii:
- desfasurarea activitatii alaturi de o echipa profesionista
- posibilitati de dezvoltare a carierei
- program de lucru office job
- pachet salarial negociat in urma interviului