Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Absolute School, companie de training cu sediul Bucuresti (in zona centrala), avand experienta de 13 ani in domeniu, dorește extinderea echipei.
Peste 45000 de clienti (inclusiv companii renumite) au beneficiat de serviciile noastre de training.
Membrii echipei noastre sunt persoane foarte implicate, pro-active, interesate de dezvoltare profesională si orientati spre performanță.
Va oferim posibilitatea de a va dezvolta profesional intr-o organizaţie modernă cu standarde foarte ridicate, in care calitatea serviciilor primeaza.

Candidatul ideal

• minim un an experienta in lucrul direct (face to face) cu clientii
• studii universitare finalizate
• excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala
• capacitatea de a lucra cu termene limita
• capacitatea de a se organiza si de a lucra eficient, atat individual cat si in echipa
• capacitate de invatare rapida si de a gestiona mai multe sarcini simultan
• capacitate de a lua decizii si de a solutiona cerintele clientilor
• persoana proactiva, inovativa, ordonata, atenta la detalii
• cunostintele de contabilitate primara reprezinta un avantaj
• experienta in management de proiect reprezinta un avantaj
• disponibilitate de a lucra in ziua de sambata (o data la doua saptamani), cu mentiunea ca atunci cand se lucreaza sambata se acorda doua zile libere consecutive (duminica si luni)

RESPONSABILITATI

a. Relationarea cu clientii:
• cunoasterea foarte buna a serviciilor companiei
• solutionarea eficienta a cerintelor clientilor si promovarea serviciilor
• consilierea clientilor privind inscrierea la cursuri (dosarul de inscriere, modalitati de plata) sau orice alte informatii despre serviciile companiei
• evidenta computerizata a clientilor

b. Contabilitate primara:
• intocmirea documentelor utilizand un soft contabil (se asigura training)
• incasarea taxelor de la clienti si emiterea facturilor catre acestia
• monitorizarea incasarilor

c. Administrativ:
• pregatirea materialelor pentru cursuri
• pregatirea documentelor pentru inscrierea participantilor la cursuri
• programarea examenelor si pregatirea documentelor pentru acestea
• eliberarea adeverintelor si diplomelor

OFERTA
• contract de munca pe perioada nedeterminata
• tichete de masa
• decontare transport
• mediu de lucru placut, stabil, intr-o echipa de profesionisti

  • Interviu online
  • Care sunt competentele cheie care considerati ca va recomanda pentru aceasta pozitie?
  • Ce intrebare ati adresa dvs. candidatilor pentru aceasta pozitie?
  • Care este urmatorul pas in cariera pe care doriti sa il faceti?