Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati principale:

  • Verifică facturile receptionate de la furnizorii ALD şi le înregistrează în sistem;
  • Compară cheltuielile de reparaţii vehicule scrise pe facturi cu cele din contractele semnate cu furnizorii;
  • Verifică dacă facturile sunt în concordanţă cu contractul acordat reprezentantului atelierului;
  • Completează în sistem informaţii specifice pentru facturile de întreţinere;
  • Trimite factura la departamentul financiar pentru a fi plătită la timp;
  • La cerere, îi trimite furnizorului o copie a ordinului de plată.
  • Arhivează documentele din activitatea post-vânzare (facturi, contracte);
  • Verificarea soldurilor cu furnizorii alocati
  • Oferă documente suport si a informatii suplimentare solicitate de clienti cu privire la refacturările
  • Realizează decontul catre clienti
  • Realizează upload facturi prin programul AUMS
  • Raportează zilnic facturile cu probleme
  • Gestioneaza baza de date a ALD Automotive cu preţurile din industria auto, specifice pentru activităţile desfăşurate de ALD;
  • Gestioneaza relaţia cu furnizorul de baze de date JATO
  • Alte proiecte administrative
  • Raportează intern si extern

Cunoştinţe şi experienţă:

Absolvent de facultate

Minim 1 an experienţă într-o funcţie similară

Experienţă în sectorul privat din economie

Cunostinte PC (Microsoft Office);

Profilul candidatului:

Planificare şi organizare;
Atentie la detalii;
Adaptabilitate;
Abilitati de lucru in echipa

Oferta :

  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.
  • Tip de contract: Contract pe perioada determinata

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrati in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.