Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Superba, Dumbrăvița

Cerinte:

  • Absolvent/a studii superioare
  • Experienta pe un post similar de minim 3 ani
  • Experienta in aplicarea sistemelor de Management al Calitatii
  • Abilitati de lucru in MS Office (Word, Excel)
  • Cunostinte foarte bune de legislatia muncii
  • Abilitati de comunicare si de relationare interpersonala
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Adaptabilitate si flexibilitate

 Responsabilitati:

  • Gestioneaza intregul proces de recrutare si selectie a candidatilor
  • Coordoneaza procesul de integrare a angajatilor noi in companie
  • Actualizeaza diverse documente interne (fise de post, Regulament Intern, proceduri si fluxuri de lucru ) conform legislatiei in vigoare si a politicii interne.
  • Realizeaza rapoarte/situatii cu privire la resursele umane, rapoarte de incarcare, grafice de incarcare
  • Propune si aplica masuri de eficientizare si optimizare
  • Mentine relatia cu furnizorii externi de SSM-SU si de medicina muncii
  • Gestioneaza evidenta concediilor de odihna si a concediilor medicale pentru angajati
  • Intocmeste si actualizeaza fisele de post ori de cate ori este necesar
  • Implementeaza masurile de sanctionare disciplinara a angajatiilor, conform prevederilor legale actuale in vigoare si ale regulamentului intern aplicabil

Oferta:

Salariu competitiv adaptat cerintelor, mediu de lucru dinamic si captivant.