Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Brașov; Sibiu; Râmnicu Vâlcea; Alba Iulia

PROFILUL POSTULUI:

Cunoaşterea limbajului SQL (Microsoft SQL Server);

Cunoaşterea limbajului PHP, VBA for applications si a aplicaţiilor cu Servicii Web (XML, JSON) reprezinta avantaj;

Limba engleza ( vorbit, scris) - nivel mediu;

Capacitatea de organizare si prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor limita;

Calitati de analiza analitica si sintetica a activitatii profesionale;

Abilitati de project management;

Competente comportamentale: demonstreaza competente de lucru in echipa, flexibilitate, seriozitate, orientare pe obiective si rezultate, bun control al situatiilor de presiune, Initiativa si proactivitate.

STUDII SI EXPERIENTA:

Studii superioare absolvite in domeniul informaticii;

Min 3 ani pe o pozitie similara (inclusiv daca a activat in timpul studiilor).

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

Dezvolarea de rapoarte cu tehnologia Crystal Reports

Dezvoltare / întreţinere aplicaţii C#

Dezvoltare / întreţinere aplicaţii Access

Dezvoltare / întreţinere rapoarte QlikView

Organizare (trainer) traininguri interne (de ex. ptr Excel, Access, Power Point, etc)

OFERIM

Pachet salarial  foarte atractiv + beneficii

Program flexibil, poate sa lucreze remote (cu supervizare ) si  cu deplasare la Sibiu de 2 ori pe luna pentru proiecte/meetings cu business-ul, etc.

O echipa performanta de pofesionisti.

Dezvoltare continua de competente si o cariera intr-o companie leader.