Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1100 €

Cerinte:

  • Studii superioare – calculatoare, informatica
  • Experinta in scrierea scripturilor SQL
  • Cunostinte de limba engleza la nivel avansat
  • Gandire analitica, capacitate buna de organizare si comunicare
  • Capacitate de asimilare a informatiilor intr-un timp scurt
  • Constituie avantaj experienta in implementarea si gestionarea bazelor de date intr-un sistem informatic integrat (ERP)

Principalele responsabilitati:

  • Asigura suportul si dezvoltarea aplicatilor in sistemul informatic utilizat
  • Programeaza si testeaza aplicatiile interne in functie de nevoile companiei
  • Pregateste documentatia si instructiuniile de lucru pentru aplicatiile create
  • Gestioneaza bazele de date si genereaza rapoarte in functie de solicitarile primite
  • Ofera suport utilizatorilor in gestionarea aplicatiilor interne
  • Se implica activ in setarea si implementarea sistemelor informatice si a fluxurilor de documente si informatii, in diversele proiecte desfasurate