Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Dumbrăvița

 Responsabilitati principale:

executia corecta si la timp in sistem a comenzilor/corectiilor de facturi catre distribuitori

completarea corecta si la timp a fisierelor de evidenta a comenzilor

executia in timp util a tuturor comenzilor inca neincarcate/nelivrate

Informarea clientilor si obtinerea acordului lor asupra schimbarilor necesare a fi efectuate in comenzi

Investigarea incidentelor semnalate de clienti la livrare (cu departamentele implicate) si emiterea creditelor la timp

Candidatul ideal:

Studii superioare
Cunostinte Microsoft Office , in special Excel - nivel mediu - avansat
Limba engleza - nivel avansat
Bune abilitati de comunicare

Experienta nu este necesara.

Compania noastra ofera:

Activitatea dumneavoastră se desfăşoara intr-o companie in plină dezvoltare
Integrarea intr-o echipa tanara si dinamica
Mediu de lucru modern