Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Biruinței, Pantelimon

Se recruteaza si din

București

Cerinte:

- Studii superioare in domeniul Economic sau Tehnic;

- Experienta profesionala: entry level;

- Cunoştinţe utilizare MS OFFICE;

- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;

- Aptitudini analitice si atentie la detalii;

- Afinitati pentru lucrul cu cifre;

- Spirit organizatoric, adaptabilitate, eficienta.

Responsabilitati:

- Utilizarea sistemelor personalizate ale companiei pentru a prelucra date;

- Utilizarea cunoștințelor analitice pentru a efectua corect calculatii de pret;

- Intelegrea costurilor de productie in vederea optimizarii lor;

- Intelegerea procesului de productie;

- Reflectarea cheltuielilor de productie in preturi.

Oferim :

-Pachet salarial atractiv;

-Bonuri de masa;

-Transport gratuit asigurat de companie (microbuz metrou Costin Georgian – SC Romprix Exim SRL Pantelimon);

- Mediu de lucru prietenos.