Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București; Jilava

Locatia de desfasurare a activitatii - Com Jilava

Responsabilitati:

  • Intocmirea raportarilor financiare si urmarirea veniturilor si cheltuielilor pe puncte de lucru si raportarilor ad-hoc
  • Contributie la intocmirea rapoartelor de analiza financiara, bugete, raportari lunare catre management si actionari rapoarte standard si ad-hoc
  • Ofera suport in pregatirea Business case-urilor (construire, urmarire, analiza si interpretarea rezultatelor si tendintelor)

Profilul candidatului:

  • Studii superioare cu profil economic, (finante/contabilitate de gestiune)
  • Intre 1 si 3 ani experienta in analiza financiara
  • Capacitate analitica si usurinta in lucrul cu cifrele
  • Foarte bune abilitati de lucru in Excel
  • Foarte bune cunostinte de limba engleza (scris si vorbit)
  • Capacitate de concentrare pe detalii, analiza si corelare de date
  • Adaptabilitate, capacitate de munca in echipa

Oferim:

  • Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala
  • Mediu prietenos de lucru